Výroba barefoot sandálků

Velmi mi těší výroba, kde mohu pustit uzdu své fantazie. Ale času je velmi málo pro to, abych každému jeho botky vyráběla a proto je možnost si mě najmout pro jejich výrobu. 

Dělám to velmi často a zvládnout to i dětičky. Úvazy většinou dělám ty, co znám a mám s nimi zkušenosti, ale není to pravidlem. 

Často si je mohou klienti vybrat sami , jen dopředu pošlou jak by měl vypadat. Vcelku se stává pravidlem, že po první výrobě sandálků jste schopni si další vyrobit úplně sami. 

Jak to probíhá?

Začínáme vždy úplně od začátku, snažím se předat informace i na co si dát při výrobě pozor, čemu se vyvarovat. Buď máte materiál svůj nebo vše zařizuji já. Většinou vše doma mám a barvu paracordu si vybíráte Vy.

Přijedu k Vám se všemi věcmi a můžeme začít vyrábět a nebo si můžete udělat výlet za mnou a tím Vám odpadne placení za dopravu 😊 Nejraději vyrábím venku, pokud to lze. 

Co je v ceně?

V ceně je tedy konzultace o výrobě, objednání materiálu a dodání materiálu, výuka jak si vyrobit svoje sandálky, provedu Vás tím od začátku do konce a na konci získáte úžasný pocit, že jste si je vyrobili úplně sami a můžete je ihned začít nosit a těšit se z jejich užitku. 

Výrobu zvládnou i dětičky s lehčí dopomocí a větší skupinu zvládnu také 😊 Jen je důležité vědět, že je potřeba si na to vyhradit více času, ale to už dopředu budete vědět.

  Odměna – 1500,- Kč za celý proces výroby + materiál + doprava