Vědomé umírání

Rozhodla jsem se nebo jsem spíše vedená k tomu, abych vrátila zpět do života a společnosti téma, které je tak velmi tabuizované a to je smrt a umírání. 

Snažím se předat myšlenku zlehčenou formou, provést Vás tímto tématem s lehkostí a touhou něco ve svém životě změnit. Pro každého je toto téma velmi silné a to z toho důvodu, že každý zažil smrt blízkého člověka či svého nejlepšího zvířecího přítele. 

Smrt je kolem nás všude, je součástí našeho světa a není třeba před ní zavírat oči. Ukážu Vám její pravou tvář. Povím Vám, proč je tak důležitá v našem životě. Povím Vám příběhy z praxe, nad kterými se také usmějete jako Já, protože všechny do jednoho jsou nádherné. 

Jak to bude probíhat?

Budete odcházet s pocitem, že jste zase o krok blíže k tomu přijmout smrt zpět do svého života a nebudete se ji tolik bát. 

Na seminářích můžeme debatovat, můžete se ptát, můžete sdílet svoje životní příběhy nebo svoje poznatky, ale i svoje strachy a obavy. Vše je v tomto prostoru dovoleno. 

Často připravuji i občerstvení a vždy se tyto semináře nesou v krásném, poklidném duchu.

Odměna – 3000,- Kč za celý seminář v případě zájmu z Vaší strany

 

Všechny ceny jsou uvedeny pro Vaši představu. V případě, že se rozhodnete přispět jakoukoliv vyšší částkou, nechám to zcela na Vás.