Metoda RUŠ

    V posledních měsících, které byly více než silné a transformační mi vstoupila do cesty tato úžasná metoda. Ona vlastně vstoupila do cesty dříve než před několika dny. Bylo to přesně před rokem, kdy mě o ní nadšeně hovořila blízká kamarádka, která si ji se svým tehdejším manželem prožila. Jenže jak to občas bývá, jsme zaslepeni tím, jaký krysí závod běžíme.

    Čas běžel dál a na první přednášce v našem městě mi přijeli navštívit ti, kteří tuto metodu používají a pomáhají tak lidem. Seznámili jsme se, ale nebyl čas a prostor k tomu hovořit, a hlavně mi to k tomu popravdě ani netáhlo. Byla jsem hodně ve své mysli, hlavě a řešila jsem svoje problémy. Jediné, co si pamatuji je, že byli oba dva opravdu vysocí a nádherně k sobě ladili.

   Před několika týdny, kdy u mě vrcholili obrovské změny v myšlení a přesvědčení mi zmíněná blízká přítelkyně napsala a na férovku mi řekla, na co čekáš??? Vždyť to máš přímo před očima, jen to udělej.

Měla pravdu.

   Obrovskou pravdu a cítila jsem, že mluví ke mně někdo úplně jiný, než kým byla. Život se ji změnil ptáte se? Ne, to ona jen vyhodila z hlavy vzorce, které ji bránily být tím, kým opravdu je a bránily ji v tom uspět. Jsem na ni velmi hrdá, protože za tu krátkou chvíli, kterou se známe, ušla obrovský kus cesty. Jsem vděčná, že ji v životě mám, protože jsme opravdu tvořeni 5 nejbližšími lidmi, kteří jsou v našem bezprostředním okolí a je důležité obklopovat se těmi, kteří s námi ladí, souzní a navzájem se dokážeme podpořit.

   Měla jsem po našem rozhovoru velmi silnou noční příhodu velké úzkosti a strach, které mě už takhle dlouho nepohltily. Opravdu jsem se dostala do stavu úzkosti tak silné, že mi vibrovalo celé tělo, brněly mi ruce, nohy, pusa a snažila jsem se uklidnit. Partner mě velmi pomohl a na tomhle partnerství je úžasná ta empatie, kdy přesně ví, co v tu chvíli potřebuji. Zvládli jsme to společně a mě se zobrazily dva silné vzorce, které nejsou moje, ale pramení z mého dětství.

Důležité je rozhodnutí.

   Poté jsme odjeli do Francie a po návratu jsem už neváhala ani minutu. Zavolala jsem Lukymu  hned po našem příjezdu. Už mi nezastavila cena, už mi nezastavila žádná výmluva. Věděla jsem, že tohle je cesta, kdy se dostanu hluboko do svého podvědomí, kde dle Bruce Liptona máme uloženy veškeré vzorce, které se spouští jako autopilot pokaždé, kdy se nám uděje stejná situace. Je to jako spínač všech sraček, které se vyplaví vždy, když se máme pro něco rozhodnout. Vždy když máme udělat krok do neznáma, a nebo změnit něco v našem životě.

Neměla jsem žádné očekávání.

   Domluvili jsme se hned na druhý den, strávila jsem u nich prakticky celý den a zůstala bych klidně i déle. Nejen, že jsem dostala jejich krásnou hřejivou náruč lásky, péče, výborné jídlo, útulné domácí prostředí, lásku jejich milovaného psího mazlíčka, ale vše, co oceníte ve chvíli, kdy se prostě jdete hrabat sami v sobě. Byla jsem už tak pevně rozhodnutá, jako kdyby moje tělo nahlas křičelo, panebože konečně ses rozhodla.

   Po několika hodinách intenzivní práce, jsem měla stále spousty energie. Bylo to až neskutečné, nikdy jsem to nezažila. Ptám se tedy Lukyho, jak je možný, že mám stále tolik energie, po tom, co všechno vylezlo na povrch? A Luky mi odpovídá, no protože ty se té zátěže zbavuješ, proto se ti ulevuje.

Co je metoda RUŠ?

   Po zadání do vyhledávače budete vědět hned. Není to tak složitý si to vyhledat. Co to znamenalo pro mě? Vyřešení si všech vzorců, které si táhneme v sobě, ať už z dětství, ze situací, o kterých si myslíte, že Vám nijak nemohly ublížit.  Říkám tomu prostě RESET mozku.

Proč to podstoupit?

   Pokud se točíte v kole a i přesto že navštěvujete různé jiné praktiky a techniky a stále Vám to nejde změnit, máte pocit, že se Vám opakují stejné věci, stejné situace, chodí Vám do života stejní lidé, máte pocit, že běžíte krysí závod a už Vás to definitivně přestalo bavit. Tak to je přesně pro Vás.

Pokud se rozhodnete, napište si o kontakt.

   Zjistit o co se jedná, není tak složité. Pro mě je vždy podstatné, ke komu jdu a jak se u něj cítím. Stejně jako velmi ráda doporučuji člověka na Kvantové konstelace, který mi moc pomohl. Stejně jako velmi ráda doporučuji člověka na Kineziologii, která mi též pomohla mnohé vyřešit. Tak velmi ráda Vám poskytnu kontakt i na člověka, který dle mě není jen ten, co zvládá a používá metodu RUŠ, ale přidává k tomu jeho osobitý styl, jeho zkušenosti, jeho dovednosti a před ním nic neschováte. A to je dobře, protože si přestanete konečně něco nalhávat!!!

Jak se cítím?

   Nádherně, nepopsatelně, svobodně a v sobě cítím obrovský klid. Zbavila jsem se svého tíživého balvanu. Vím, kdo jsem a vím , jaký mám v životě cíl. 

Bolí to?

    Ne, jen mysl se bránila, protože měla strach. Strach tam určitě byl, ale po chvíli intenzivní práce zmizel. Strach je náš přítel, ukazuje nám most mezi tím co známe a co bychom mohli mít, pokud se tak rozhodneme. Strach je velmi dobrý ukazatel toho, že jsme vystoupili ze své komfortní zóny a vydáváme se do neznáma.

   Kdo cítí, že ho některá metoda oslovila, dejte mi vědět, ráda Vám poskytnu kontakt tomu, koho potřebujete vyhledat.    Tomu se říká referenční marketing, o kterém se budu ještě zmiňovat v některém ze svých článků.

Na závěr rada: Kdo chce hledá výmluvy, kdo chce hledá důvody. Výběr je vždy na Vás.

Líbil se vám můj článek? Sdílejte ho na sociálních sítích!